فروغ ترابر

مقدمه

     شرکت   ترابری  فروغ  ترابر  در سال 1386  در ايران تأسیس و پس از یک دهه  فعالیت سازنده و مستمر در زمینه خدمات حمل و نقل بین المللی فعال می باشید. شركت فروغ  ترابر  به دليل برخورداري از امكانات مناسب ، نظير  کشنده و انواع يدک هاي استاندارد و نیز دارا بودن نمایندگی های داخلي  مراوده قابل توجه تجاري ، با استفاده از کادري مجرب و متشکل از كارشناسان  و متخصصان خبره صنعت حمل و نقل بهترين خدمات ممکن و رقابتي را به مشتريان خود ارائه مي نمايد.  

 

ماموریت

     ترابري بين المللي کالا از طريق جاده با ارائه خدمات چند منظوره و حمل و نقل ترکيبي ، متکي بر کيفيتي برتر در چارچوب استانداردهاي جهاني ، همواره با کسب منافع سازماني و تامين رضايت خاطر مشتری.    

حمل و نقل جاده ای

    شركت فروغ ترابر  با در اختيار داشتن دهها  دستگاه تريلر ملکي اقدام به عمليات ترانزيت ،  صادرات و واردات كالا از طريق جاده به كشورهاي حوزه CIS ، حوزه قفقاز و اروپا مي نمايد.حجم خدمات مربوطه در ماه به .صدها  دستگاه تریلر می رسد. مركز هدايت حمل و نقل جاده اي كشورهاي در حوزه CIS و حوزه اروپائي تبریز  مي باشد.

 

حوزه عملکرد

ترکیه – عراق – افغانستان – ترکمنستان – بلغارستان – یونان – ایتالیا - رومانی  - آلبانی – مجارستان – گرجستان – ارمنستان – جمهوری آذربایجان