سهند فلوت تبریز

شرکت سهند فلوت تبریز با ظرفیت تولید 700 تن شیشه در روز در سال 1394 با استفاده از ماشین آلات اروپایی و آمریکایی تاسیس گردیده و شروع به تولید شیشه تخت به روش فلوت (شناور) با ضخامت 2 الی 12 میلیمتر در رنگها و ابعاد مختلف کرده است ، تمامی نقشه های اولیه و تکمیلی ساخت ، تهیه و تدارک و هماهنگی ، نصب تجهیزات و ماشین آلات تماما به وسیله پرسنل گروه صنعتی سهند و از طریق ارتباط و تعامل پویای اعضای گروه صورت گرفته است .در حال حاضر محصولات متنوع این شرکت علاوه بر تامین نیاز بازار داخلی ، به سایر کشورهای منطقه و اروپایی از جمله عراق ، ترکیه ، کشورهای آسیای میانه ،افغانستان ،رومانی ،ایتالیا و ... صادر میشود.شرکت سهند فلوت تبریز قابلیت تولید شیشه اتومبیل ، شیشه رنگی و رفلکس آنلاین در رنگهای آبی ،سبز،صورتی و طلایی را دارا میباشد.دانش و تجربه طولانی این گروه در صنعت شیشه و کیفیت بالای محصولات آن باعث ارتقای جایگاه شیشه سهند فلوت در بازار منطقه گردیده است. این واحد بوسیله سیستم کنترل پیشرفته ای که روی فرایند تولید خود دارد موفق به تولید محصولات شیشه متنوع در رنگها و مشخصات خاص شده است. بازرسی آنلاین بعلاوه آزمایشگاههای فیزیکی و شیمیایی موجود در این شرکت ، با بهره گیری از پیشرفته ترین تجهیزات اندازه گیری آنلاین مانند :
-اندازه گیری آنلاین ضخامت
-کنترل آنلاین زبرا
-بازرسی عیوب ، روش کدگذاری آنلاین بر روی هر ورقه شیشه در انتهای سیستم برداشت خودکار این شرکت را موفق به کسب استانداردهای جهانی برای محصولاتش کرده است.

توانمندیها

تولید و اجرای شیشه های سکوریت تا ابعاد 320 * 600 توسط کوره سکوریت و خم تا شعاع 100 الی 1600 توسط کوره سکوریت تخت و خم با استفاده از ماشین آلات و دستگاههای اتوماتیک به روش افقی در ضخامت های 4 الی 20 میلیمتر ساختمانی و صنعتی. تولید شیشه های چاپدرا در ابعاد و ضخامتهای سفارشی کارخانجات تولیدکننده لوازم خانگی ) بخاری ، یخچال ، اجاق گاز و...( در رنگها و طرحهای مختلف. تولید انواع شیشه های تزئینی. تولید و اجرای انواع شیشه های دوجداره و چند جداره تخت و خم در ابعاد 300 * 200 . تهیه و توزیع انواع یراق آلات. عمده مواد اولیه این شرکت از دو مجموعه سهند جام تبریز و صنایع شیشه آذر تامین می گردد.

واحد شیشه ایمنی

واحد ایمنی سهند بعنوان یکی از کاملترین و مجهزترین تولیدکنندگان شیشه های ایمنی در کشور کار خود را با تولید شیشه های ایمنی نشکن آغاز نمود و با توسعه فعالیت خود و در جهت جلب رضایت مشتریان و ارائه خدمات بهتر و شایسته نسبت به تولید انواع شیشه های چاپدار خم و نشکن - شیشه های دوجداره و چند جداره و انواع شیشه های تزیینی اقدام نمود. این مجموعه هم اکنون با بهره گیری از آخرین تکنولوژی روز اروپا و استفاده از تجربیات ازشمند و اتکا به پرسنل متخصص و متعهد توانسته است تولیدات خود را با بالاترین حد کیفی به بازار عرضه نماید. واحد صنعتی سهند یراق تبریز زیر مجموعهای شیشه ایمنی سهند و در گروه صنعتی سهند از سال 1392 با هدف خدمت وتامین نیازهای بازار کشور ایجاد گردید. انواع دستگاه ها و ماشین آلات اتوماتیک جهت سکوریت شیشه های فلت به روش افقی در ضخامت های 4 الی 19 میلی متر انواع دستگاه ها و ماشین آلات اتوماتیک جهت سکوریت شیشه های خم به روش افقی در ضخامت های 4 الی 199 میلی متر توضیح: ماشین آلات ذکر گردیده فوق قابلیت خم شیشه هایی به ضلع خم 350 میلی متر با شعاع 600 میلی متر را دارا می باشد که جزء یکی از پیشرفته ترین ماشین آلات موجود در ایران در زمینهصنعت شیشه خم می باشد. انواع دستگاههای اتوماتیک چاپ روی شیشه های تخت و خم در ابعاد و ضخامتهای مختلف . توضیح: بخش چاپ واحد شیشه ایمنی شرکت سهند جام تبریز دارای قابلیت های چاپ در زمینه های مختلف با کیفیت بسیار بالا عبارتند از:
1-چاپ شیشه های لوا زم خانگی ( شیشه های هود – شیشه اجاق گاز صفحه ای ( هاب ) – شیشه اجاق گازهای مبله – شیشه های یخچال – شیشه سینک – ظرفشوئی شیشه های ماکروفر – شیشه اجاق گازهای مبله – شیشه های یخچال.
2-چاپ شیشه های صنعتی از قبیل چاپ شیشه های کمباین – تراکتور – لودر – شیشه های جلو رادیاتورهای خانگی – انواع شیشه های باجه تلفن – شیشه های ایستگاه های اتوبوس .
3-قابلیت چاپ بر روی شیشه ها به روش توضیح : با به کار گیری این سیستم واحد شیشه ایمنی شرکت سهند جام تبریز
قابلیت چاپ تصویر انسان و تمامی مناظر را بر روی شیشه ها دارا می باشد. این شرکت مجهز به دستگاههای واتر جت که باعث ایجاد قدرت مانور بسیار بالا در برش اشکال غیر منظم هندسی گردیده است مجهز به دستگاههای حکاکی روی شیشه به روش لیزری با عمق نفوذ تقریبا 100 میکرن که قابلیت حکاکی تصاویر تهیه شدهدر قالب فایل های وکتوری را بر سطح شیشه امکان پذیر نموده است. تولید انواع شیشه های تزئینی توسط دستگاه های پیشرفته با بالاترین حد کیفی تولید انواع شیشه های دو جداره و چند جداره – تخت و خم تا ابعاد 300*240 سانتی متر در ضخامت های مختلف تولید شیشه های لمینت و چند لایه

picture

کنترل کیفی

واحد صنعتی سهند یراق با اطمینان به نیروی انسانی متخصص و کادر فنی با تجربه در واحد کنترل کیفی افتخارمیکند که برای استوپ سهند 5 سال گارانتی لولای کاور دار صادراتی در جاسازی فرانسه 2 سا ل گارانتی و برای لولاها با روکش کروم در جاسازی طرح فرانسه و آلمان 1 سا ل گارانتی تعویض در نظر گرفته است


واحد سهند یراق

زمینه تولید لوازم ویراق آلات مورد نیاز در صنعت شیشه شروع بکار کرده ودر طی این مدت باتلاش وسعی بسیار موفق به تولید مجموعه از این نیازهاشده است که از آن جمله میتوان به موفقیت در تولیداستوپ دربهای شیشه ای انواع لولاهای طرح فرانسه انواع لولای طرح آلمان وههچنین انواع بستها و پینها و واسطه ها اشاره کرد در بحث تامین وتدارکات و همچنین نیروی انسانی جهت راهاندازی این واحد طبق سیاستهای مدیریتی ما بهترینها را گرد هم آوردیم نیروی کار جوان و متخصص همراه با تجربه اساتید به نام صنعت ایران و با در اختیار داشتنماشین آلات به روز وتجهیزات CNCبه این مهم دست یافت ایمامید است که با سعی وتلاش بسیار و به لطف خدای متعال وهمکاری تمام دوستان به این مهم دست یابیم وخدمتی دیگر را به مردم سرزمین مان ارائه نماییم